Kateřinský bowling

Na čtvrtek 30. listopadu byl naplánován tradiční Kateřinský bowling. Místo konání také tradíční - restaurace U Pekaře v Horních Počernicích. Zahájení v 19.00 hodin. Účastníci se začali scházet před sedmou hodinou u stolků v části restaurace. Krátce po této hodině jsme se přesunuli k dráhám. Vzali jsme si bowlingové botičky a těšili se na sportovní klání.

Nyní došlo k rozdělení do skupin, podle předchozího losování. Skupiny byly náhodně losované z klobouku. Takže nebylo skupiny s výhodou silných a slabších hráčů. O to byla klání zajímavější a do posledního hodu se nevědělo, kdo bude první, druhý a třetí. Měli jsme pronajaté tři dráhy a tak dnes odešel každý s odměněnou skupinou.

Všichni jsme se náramně bavili a střídaly se hody šťastné a naprosto zkažené. Radost střídal smutek i beznaděj se slovy: "Jak je možné, že ta koule tak uhnula!" Především šlo o zábavu a té bylo vše podřízeno. Byl častěji slyšet smích, což bylo cílem akce.

Na obrázcích jsou jednotlivé záběry z bowlingu a tři hlavní ceny: koláče 1, 2, 3. Po sečtení jednotlivých hodů ve skupinách vzniklo pořadí, kdy se rozdaly koláče s příslušným číslem. Byli odměněni i nejlepší žena a nejlepší muž v jednotlivcích, podle nejvíce naházených bodů. Současně byly uděleny "ceny útěchy" pro nejhorší házeče, po jednom žena a muž. Zajímavostí jistě je, že rozdíl mezi 1. a 2. místem byl pouhý jediný bod! Vítězná skupina naházela 567 bodů a druhá 566 bodů! Skutečně platilo, že do posledního hodu nebylo jasno o vítězi.

Koláče nám vyrobili zaměstnanci Pekařství Moravec. A sám majitel, pan Moravec, nás mile překvapil svým rozhodnutím: "Koláče KPHP a potažmo výhercům daruji."

Představenstvo rozhodlo na schůzce před bowlingem, že tentokrát nebude připraveno občerstvení. Důvodem je nedostatek financí před plánovaným Sněmem konaným 7. prosince, kde bychom chtěli dát každému z účastníků vybrat z menu restaurace večeři. A další drobné pohoštění.

Představenstvo KPHP děkuje za aktivní účast na bowlingu.

Kateřinský bowling - 30. 11.

Tato fotogalerie je prázdná.

Kontakt

Klub podnikatelů Horní Počernice Náchodská 2421
Praha 9 - Horní Počernice
193 00
Jednatel KPHP:
Ing. Jaroslav Šabatka
Tel.: 603 724 578

IČO: 65400224
DIČ: CZ65400224
klub-podnikatelu@seznam.cz