Akce 2015

Tradiční ples KPHP 20. února 2015

Tradiční ples Klubu podnikatelů Horní Počernice.Ples se náramně povedl. Tentokráte se nesl v duchu maškarních masek. Ples se konal v restauraci Sezóna na Chvalech. Sál i restaurace byly skvěle připraveny. Přichystán byl také raut s mnoha pochutinami od sladkostí až po zeleninu a teplými jídly. K tanci i poslechu nám hrála skupina Fragment Band. Zábava pokračovala do dvou hodin v noci. Masky byly opravdu povedené a tři vítězné si odnesly "tekuté" ceny. Všichni se dobře bavili a ples splnil očekávání pořadatelů - představenstva KPHP a restaurace Sezóna.

Školení Nový občanský zákoník 26. února 2015

Školení Občanský zákoník.Klub podnikatelů Horní Počernice pro vás zajistil druhé školení o novém Občanském zákoníku. Školení vede právnička z Rozvojových projektů Praha, která nás navštívila již minule. Předchozí téma: dědictví se velmi líbilo a těšíme se na nové informace v jejím podání. Školení ZDARMA. Více informací v samotném letáku, který se vám zvětší po kliknutí na ikonu.

ZMĚNA TERMÍNU. Termín byl přesunut na čtvrtek 26.2.

Návštěva 2 divadelních představení, březen  2015

Pozvánka na dvě divadelní představení.Klub podnikatelů Horní Počernice zajistil vstupenky na dvě divadelní představení. Jedno do Divadla pod Palmovkou (toho času v rekonstrukci), takže jsme byli v Divadle Komedie a druhé do divadla Na Vinohradech. Obě představení byly komedie. První s rodinnou zápletkou, druhé s gangsterským podtextem. Na každé představení jsme měli 8 vstupenek.

Turnaj v badmintonu, květen  2015

Badmintonový turnaj květen 2015.Další badmintonový turnaj se uskutečnil v pátek 31. května ve sportovní hale v Dubči. Měli jsme zabukovány dva kurty, ale počet členů stačil na dva. Bohužel se sešlo velmi málo členů. Škoda. Věříme, že podzimní turnaj bude na hráče bohatší. Skvěle jsme si zahráli nejen dvouhry, ale také čtyřhru. Však jsme byli "akorát" čtyři.

Výlet na Mumlavské vodopády a pivovaru a skláren, květen  2015

Plánovaný výlet na Mumlavu květen 2015.Naplánovali jsme společný výlet na Mumlavské vodopády, exkurzi do pivovaru a místních slavných skláren v Harrachově. Již dva měsíce před plánovaným datem jsme obeslali všechny členy KPHP a další zpřízněné duše. Očekávali jsme velký zájem a čekali, že budeme objednávat autobus, či alespoň minibus. Výlet skončil nakonec krachem. Nebylo lidí ani na dvě auta!!! Proč? Nikdo z nás organizátorů nechápe.

Cyklovýlet kolem Jizery, červen  2015

Cyklovýlet v červnu 2015.Těšili jsme se na výlet se členy KPHP. Počasí bylo nádherné, klasické červnové, žádné vedro, žádná zima, bez deště a vosy, komáři a podobná havěť ještě neotravovala. Hurá. Sešlo se nás sice hrstka, ale jelo se cestou kolem Jizery. Krásný výlet cca 25km. Unavení, ale šťastní jsme se vrátili domů.

Badmintonový turnaj, říjen  2015

Badmintonový turnaj v říjnu 2015.Po prázdninách první sportovní akce - badminton. Zamluvili jsme dva kurty ve sport centru hotelu Step na Palmovce. Akci jsme několikrát avizovali pomocí Bulletinu a maily všem členům. Nakonec na Plamovku dorazili tři členové klubu a dva nečlenové. Hráli jsme na dvou kurtech dvouhry a pak si dali čtyřhry. Úžasný večer, ač v malém počtu hráčů.

Motokáry, listopad  2015

Motokáry v listopadu 2015.Na 9. listopad byla naplánována adrenalinová zábava. Motokáry v hale Praga Areny v Horních Počernicích. Celkem mse nás sešlo 18 členů a jejich rodinných příslušníků. Každý jsme tak mohli využít 2 jízdy za klubové peníze. Ostatní si již platil každý sám. Nutno říci, že již po druhé jízdě toho měl každý plné ruce řízení. Motokára je daleko náročnějsší na tah volantu a vyrovnávání zatáček svým tělem. Ten, kdo byl na motokárách úplně poprvé si nemohl vynachválit skvělý nápad - zajezdit si na něčem tak malém, ale nesmírně živém. První jízdu se trochu báli, ale druhá už stála za to. Už jsme se tolik nebáli řezat zatáčky.

Super akce, super zábava, super večer. I to je KPHP.

Bowling velikonoční v dubnu 2015.Opět jsme se sešli na tradičním Kateřinském bowlingu o hodnotné ceny. Konal se ve středu 25. 11. 2015 od 19.00 hodin do 21.00 hodin v restauraci U Pekaře v Horních Počernicích. Byly pronajaty 4 dráhy a v průběhu dvouhodinovky se podávalo občerstvení, které hradilo KPHP. Nápoje a další konzumace si hradil každý sám z vlastní peněženky.
Sešlo se nás tentokrát hodně a 4 dráhy byly zcela zaplněny. Večer jsme si všichni náramně užili a každý si pěkně zakoulel. Někdo průměrně, jiní si odnesli hodnotné ceny v podobě koláčů za 1. až 3. místo (připravené Pekárnou Moravec). Cenami útěchy byly třetinkové lahvičky šampaňského. Domů jsme odcházeli spokojení a dobře naladěni.

Kontakt

Klub podnikatelů Horní Počernice Náchodská 2421
Praha 9 - Horní Počernice
193 00
Jednatel KPHP:
Ing. Jaroslav Šabatka
Tel.: 603 724 578

IČO: 65400224
DIČ: CZ65400224
klub-podnikatelu@seznam.cz