Akce 2013

Návštěva divadel Pod Palmovkou a ABC v únoru 2013

Návštěva divadel Pod Palmovkou a ABC v únoru 2013

Umíme se nejen bavit sami na vlastních akcích, pořádat sportovní akce, ale i se bavit kulturou. Naplánovaná dvě představení byla přijata s velkým nadšením. Divadlo Pod Palmovkou - Chicago. Divadlo ABC - Saturnin. Prostě parádní kulturní zážitek na obou představeních.

 

Tradiční ples KPHP 15. března 2013 na Chvalech

Tradiční ples KPHP 15. března 2013 na Chvalech

Každoročně se koná ples KPHP. Tentokrát byl zpestřen vystoupením profesionálního tanečního páru a hornopočernickými tanečnicemi břišních tanců. V obou případech bylo opravdu na co koukat. Ladné pohyby při několika tancích jedněch z nejlepších tanečních párů ČR a svůdné pohyby úžasných břišních tanečnic nenechali nikoho chladným. Samotný ples byl skvělou zábavou pro všechny zúčastněné.

 

Sport nás láká nejvíce - Bowling U Pekaře ze dne 18. dubna 2013

Tradiční bowlongové klání o ceny Pekařství Moravec. Nádherná atmosféra při koulení a srážení kuželek. Sláva vítězům, čest poraženým. Jako obvykle skončily ceny v bříšcích nás všech. Prostě super od začátku do konce.

 

Cyklistický výlet na vodní nádrž Hostivař 16. června 2013

Sice nevelká, ale zato nadšení plná skupinka cyklistů se vydává na výlet k vodní nádrži Hostivař. Krásné počasí udávalo atmosféru. Zastavili jsme se na malém občerstvení cc v půli cesty a po doplnění tekutin vyrážíme opět na trať. Cíle bylo dosaženo a všichni byli náramně spokojení. Cestou zpět byl oběd v Dolních Počernicích. Poté návrat domů s malou zastávkou na chutné zmrzlině. Super akce.

 

Ochutnávka vín z Jižní Afriky 11. října 2013

Majitel prodejny SAWE nás provedl Jižní Afrikou. Seznámil nás nejen s různými výrobci vína, od nichž jsme také ochutnali vinné moky, ale i s africkou přírodou a životem. Naprosto perfektně připravená přednáška dala celému večeru nádech koutů světa, kam se někteří z nás asi nikdy nepodívá. Připravené pohoštění doplnilo úžasnou atmosféru večera. Vlastně jsme zůstali až do noci. Smutné je, že se přihlásilo 21 lidí a nakonec přišlo 11. Škoda i peněz za zaplacených 20 lidí.

 

Badmintonový turnaj v hale hotelu Step 25. října 2013

Leták byl výzvou pro nadšence badmintonu. Zamluvili jsme 4 kurty a těšili se na úžasný turnaj v dvouhrách i čtyhrách. Jaké však bylo zklamání, když z původně přihlášených 13 lidí přišli jen TŘI nadšenci. Do čtyřky nám byl syn jednoho z účastníků. I tak jsme si skvěle zahráli dvouhry i čtyřhru. Nebylo vítězů ani poražených. Zážitek to však také byl a potu jsme pustili až až. Těšili jsme se na odvety hráčů, kteří byli vloni (viz turnaj níže). Že by příště...?

 

Sněm KPHP 12. 12. 2013

Sněm KPHK 2013Jako každým rokem se scházíme na Sněmu KPHP. Jedná se o nejdůležitější akci roku, neboť se schvalují nové akce na další rok, navrhují a schvalují změny ve stanovách, přijímají noví členové KPHP, seznamuje se s finanční uzávěrkou daného roku. Nejinak tomu bylo i letos. Na začátku Sněmu byla dvě vystoupení, dvě lečny hrály na čelo známé skladby a vystoupení členů pěveckého sboru školy Bártlova. Po ukončení programu Sněmu, nám bylo roznesena objednaná večeře (výběr ze 3 jídel). A poté následovala hudební produkce k tanci i poslechu.

Pár foteček ze Sněmu:

Kontakt

Klub podnikatelů Horní Počernice Náchodská 2421
Praha 9 - Horní Počernice
193 00
Jednatel KPHP:
Ing. Jaroslav Šabatka
Tel.: 603 724 578

IČO: 65400224
DIČ: CZ65400224
klub-podnikatelu@seznam.cz