Akce 2014

Sportovní halový večer 31. ledna 2014 - tenis čtyřhra

Sportovní halový večer v tenise.Poslední lednový den se uskutečnil sportovní večer v tenisové hale v Dubči. Bohužel se nezúčastnila ani jedna čtyhra, nebot se sešli jen TŘI zájemci. Velmi smutné konstatování. Nicméně kurt byl pronajatý a tak si nadšení tenisté zahráli dvouhry a falešnou čtyřhru 1 na 2. I tak byla atmosféra dobrá a účastníci si příjemně zahráli.

Tradiční ples KPHP 14. února 2014

Tradiční ples Klubu podnikatelů Horní Počernice.Ples se náramně povedl. Přišlo mnoho zábavy a tance chtivých účastníků. Ples se konal v hotelu Čertousy. Sál i restaurace byly skvěle připraveny. Přichystán byl také raut s mnoha pochutinami a teplými jídly. K tanci a poslechu nám hrála skupina Fragment Band. Zábava pokračovala do popůlnočních hodin, byť více u baru nežli na parketu. Důležité bylo, že se všichni dobře bavili a ples splnil očekávání pořadatelů - představenstva KPHP a hotelu Čertousy.

Divadelní představení v hornopočernickém divadle 17. března 2014

Divadelní představení v Horních Počernicích.Příjemným zpestřením a kulturním zážitkem byla komedie s názvem "Vrátila se jednou v noci". V počernickém divadle hostovala scéna Divadla na Vinohradech. Hlavní roli hráli Libuše Švormová a Václav Vydra. Opravdu jsme se nasmáli, i když děj se odehrával v realitě i mezi hřbitovními náhrobky. Všichni herci hráli náramně a bylo se opravdu na co dívat. KPHP zajistilo celkem 12 vstupenek pro své členy do beznadějně vyprodaného hlediště.

Velikonoční bowling 17. dubna 2014

Divadelní představení v Horních Počernicích.Opět v restauraci a bowlingové hale "U Pekaře". Celkem se sešlo 14 hráčů. O zajímavé koulařské momenty nebyla nouze a radost nad všemi shozenými kuželkami na jeden hod se střídala se zklamáním nad nemožným úhybem koule těsně před kuželkou. Výsledky nebyly až tak důležité, ač bylo vítězů i poražených. Nikdo však neodešel s prázdnou. Od čtvrtého místa níže obdržela dvojice malou lahvinku šampaňského. První tři dvojice získali navíc velký pestrobarevný koláč, jako vždy dodaný Pekařstvím Moravec. Tradičně bylo připravené občerstvení v podobě teplých kuřecích řízečků a studené kuchyně s pečivem.

Cyklistický výlet 26. dubna 2014

Tradiční cyklovýlet v dubnu 2014.První jarní výlet s cyklo nadšenci se uskutečnil již v dubnu. Počasí naznačovalo, hezkou sobotu a neděli a tak od plánu u stolu nebylo daleko ke skutkům. Bohužel se výletu zúčastnilo jen málo aktivních cyklistů. Ale i tak byla dobrá nálad a nadšení pro šlapání do pedálů bylo úžasné.

Výlet na kolech 25. května 2014

Cyklovýlet na kolech v květnu.Nálada a pohoda z minulého výletu ještě ani neopadla a už se chystal další výlet. Krásné jaro přímo vybízelo k výletům, v našem případě, na kolech. Bylo vidět, že i sluníčko již více hřálo, nežli před měsícem a cyklonadšenců bylo o něco více.

Výzva členům na soutěž o nejhezčí fota z dovolené a prázdnin 2014

Soutěž o nejhezčí fotografie z dovolené.V roce 2013 jsme obdrželi několik fotografií z dovolených a prázdnin od našich členů. Akci jsme se stejným očekáváním naplánovali i na letošní rok. Bohužel se NIKDO se svým fotografickým příspěvkem nepčihlásil. Nevěříme, že by nikdo o prázdninách a na dovolených nefotografoval. Jen chuť podělit se s ostatními o krásnou přírodu nějak vyšuměl. Škoda. Že bude příští rok bohatší?

Dvě divadelní představení v říjnu 2014

Divadelní představení v Horních Počernicích.KPHP zajistilo a zaplatilo vstupenky na dvě představení v divadle v Horních Počernicích. První hra se jmenovala "Cena za něžnost". Na toto komediální představení bylo zakoupeno 10 vstupenek. Druhým představením byla komedie "Kšanda", na níž bylo zakoupeno 8 vstupenek. Obě komedie měly svůj charakteristický humor a naši členové se měli čím pobavit.

Kateřinský bowling v listopadu 2014

Kateřinský bowling v listopadu 2014.Každých půl roku se koná pro členy KPHP a jejich rodinné příslušníky, známé, či kamarády bowlingové sportovní klání v restauraci U Pekaře v Horních Počernicích. Více informací, průběh akce i s fotografiemi najdete v Bulletinu z prosince 2014. PDF ke stažení.

Těšíme se na další bowling v roce 2015.

Sněm KPHP v prosinci 2014

Sněm Klubu podnikatelů Horní Počernice.Každoroční Sněm KPHK na kterém se členové mohou vyjádřit k různým tématům. Mají právo přijímat nové členy. Získají informace o hospodaření klubu. Dozvědí se o plánovaných akcích na nejméně půl roku v roce následujícím. Součástí večera je společná večeře, kdy je tradičně výběr ze třech chodů. Nealko nápoje jsou zdarma.

Děkujeme za Vaši účast, představenstvo KPHP.

Kontakt

Klub podnikatelů Horní Počernice Náchodská 2421
Praha 9 - Horní Počernice
193 00
Jednatel KPHP:
Ing. Jaroslav Šabatka
Tel.: 603 724 578

IČO: 65400224
DIČ: CZ65400224
klub-podnikatelu@seznam.cz